Podczas "Dni Otwartych" brzozowscy policjanci spotkali się z uczniami klas ósmych w Zespole Szkół Ekonomicznych w Brzozowie. Podczas spotkania promowali zawód policjanta, zaprezentowali sprzęt służbowy oraz przekazali cenne informacje.
Spotkania z młodzieżą to doskonała okazja do promowania zawodu policjanta. Dlatego też brzozowscy funkcjonariusze chętnie uczestniczą w dniach otwartych szkół oraz różnych innych spotkaniach z młodymi ludźmi, gdzie mogą opowiadać o swojej pracy.

Brzozowscy funkcjonariusze, w ubiegłym tygodniu przeprowadzili spotkanie z młodzieżą, które odbyło się w Zespole Szkół Ekonomicznych w Brzozowie. Odbiorcami wydarzenia byli uczniowie klas ósmych - szkół podstawowych z całego powiatu.

Nietypowa akcja strażaków i policjantów
Policjanci opowiadali na czym polega ich praca, a przede wszystkim kto może zostać policjantem. Podczas spotkania uczniowie zostali zapoznani z odpowiedzialnością prawną nieletnich i mogli zobaczyć sprzęt, z którego w codziennej służbie korzystają policjanci wydziału prewencji oraz ruchu drogowego oraz policyjni technicy kryminalistyki.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.