Policjanci przemyskiej komendy zatrzymali 24-letniego mieszkańca powiatu brzeskiego, podejrzanego o kradzież pieniędzy, telefonu i złotej obrączki z pokoju jednego z przemyskich hoteli.
W połowie marca, dyżurny przemyskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży pieniędzy, telefonu i złotej obrączki na szkodę małżeństwa mieszkającego na terenie Rzeszowa. Jak wynikało z zawiadomienia, do kradzieży doszło w nocy, podczas pobytu pokrzywdzonych w jednym z przemyskich hoteli. Zgłaszający podali, że sprawcami mogą być znajomi, którzy razem z nimi przebywali na terenie hotelu i wykorzystując nieuwagę małżonków, zabrali należące do nich przedmioty i pieniądze o łącznej wartości ponad 8600 zł.

50-latka oszukana na "amerykańskiego żołnierza". Straciła 100 tys. zł
Podjęte przez policjantów czynności potwierdziły, że sprawcą kradzieży jest 24-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego. Mężczyzna usłyszał zarzut, do którego się przyznał. Prokurator zastosował wobec niego środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji i zakazu opuszczania kraju.

Przestępstwo kradzieży zuchwałej zagrożone jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.