Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Mielcu w ostatnim czasie zatrzymali pięciu kierowcom uprawnienia do kierowania pojazdami.
W ubiegłym tygodniu policjanci ruchu drogowego w miejscowości Padew Narodowa w powiecie mieleckim, zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę pojazdu marki Jeep.

38-latek przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, jechał z prędkością 104 km/h. Tego samego dnia około godz. 14 w miejscowości Tuszów Narodowy, kierujący pojazdem BMW poruszał się z prędkością 115 km/h.

Stracił prawo jazdy na 3 miesiące
W miejscowości Tuszyma przed godz. 20, uprawnienia do kierowania zatrzymano 24-letniemu kierowcy Audi, który przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 68 km/h, jadąc 118 km/h.

W niedługim odstępie czasu w Piątkowcu zatrzymano pojazd BMW, którym kierował 20-latek niestosujący się do ograniczenia prędkości. Przekroczył on dopuszczalną prękość o 53 km/h, jadąc 103 km/h.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.