Niżańscy policjanci zatrzymali do kontroli kierującego mercedesem, który miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Kierowca busa pędził 114 km/h w terenie zabudowanym. Obaj mężczyźni stracili prawa jazdy.
W ubiegłą sobotę przed godz. 23, w miejscowości Zarzecze, policjanci niżańskiego ruchu drogowego zatrzymali do kontroli osobowego mercedesa. Kiedy mundurowi podeszli do kierowcy, wyczuli od niego alkohol. Badanie stanu trzeźwości 30-latka wykazało blisko 3 promile alkoholu w jego organizmie.

Następnego dnia po godz. 10, w miejscowości Harasiuki, niżańscy policjanci wykonywali czynności dotyczące weryfikacji przestrzegania limitu prędkości w terenie zabudowanym. Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli busa, który przekroczył dopuszczalną prędkość. 43-letni kierowca pojazdu pędził 114 km/h w obszarze, gdzie obowiązywała prędkość do 50 km/h.

Kolejni pijani zatrzymani podczas akcji "Trzeźwość"
Kierowcom za popełnione przestępstwa zatrzymano prawa jazdy. 30-latkowi, który mimo wcześniej wypitego alkoholu, wsiadł za kierownicę - grozi teraz kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności. 43-letni kierowca busa, za rażące przekroczenie prędkości, otrzymał mandat w wysokości 2 tys. złotych oraz 14 punktów karnych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.