Policjanci z mieleckiej komendy, w marcu br., zatrzymali 20 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości, w celu odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa.
Funkcjonariusze na bieżąco prowadzą czynności zmierzające do zatrzymywania osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Osoby takie w swojej przeszłości wchodziły w konflikt z prawem. Skazani, zgodnie z prawomocnymi wyrokami, powinny odbywać kary pozbawienia wolności. Często jednak nie zgłaszają się do zakładów karnych i ukrywają się.

W marcu br., funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu zatrzymali na terenie powiatu mieleckiego aż 20 osób poszukiwanych w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Osoby te trafiły do zakładów karnych.

Szaleńcza jazda ciągnikiem rolniczym
Mieleccy funkcjonariusze prowadzą działania nie tylko na terenie swojego powiatu, ale także całego kraju. 2 marca br., wspólnie z policjantami Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, na terenie Łodzi, zatrzymali poszukiwanego 42-letniego mężczyznę, za którym wydany był list gończy, celem zatrzymania i osadzenia w zakładzie karnym.

Sukcesem zakończyły się działania policjantów na terenie Warszawy, gdzie zatrzymano 66-latka poszukiwanego listem gończym w celu odbycia przez niego kary pozbawienia wolności. Mężczyzna od sierpnia 2022 roku ukrywał się przed organami ścigania. Teraz mężczyzna najbliższy rok spędzi w zakładzie karnym.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.