Przemyscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Przemyślu. Poszkodowana 61-letnia mieszkanka Przemyśla, z obrażeniami została przewieziony do szpitala.
W Przemyślu na ul. Kopernika w godzinach wieczornych, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pieszego i samochodu osobowego hyundai. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że zarówno piesza, jak i kierująca, zastosowały się do zielonego światła na sygnalizatorach.

Jednak kierująca hyundaiem, w wyniku niezachowania należytej ostrożności, podczas wykonywania manewr skrętu w lewo z placu Św. Floriana w ul. Kopernika, potrąciła idącą prawidłowo przez przejście dla pieszych kobietę. Piesza z obrażeniami została przewieziona do szpitala.

Lubzina. Potrącenie pieszej
Kierująca samochodem była trzeźwa. Na miejsce wypadku skierowana została grupa dochodzeniowo-śledcza oraz technik kryminalistyki, zostały wykonane oględziny. Kierującej pojazdem zostało zatrzymane prawo jazdy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.