Funkcjonariusze wydziału kryminalnego, w okresie od grudnia 2022 r. do marca 2023 r., zatrzymali sześciu mieszkańców powiatu brzozowskiego, poszukiwanych na podstawie listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy w Brzozowie. Przestępcy ukrywali się przed organami ścigania na terenie całej Polski.
16 grudnia 2022 roku, funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie, w wyniku wykonywanych czynności służbowych ustalili miejsce pobytu oraz zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu brzozowskiego, który poszukiwany był na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Brzozowie, za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.

Niespełna cztery dni później, policjanci zatrzymali 33-letniego mężczyznę również mieszkańca powiatu brzozowskiego, który poszukiwany był na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Brzozowie, w związku z popełnieniem przestępstwa - znieważenia funkcjonariusza publicznego.

Odpowiedzialności karnej nie uniknie również 32-latek poszukiwany przez brzozowski sąd listem gończym za znieważenie funkcjonariusza publicznego. Mężczyzna został zatrzymany po tym, jak ukrywał się przed organami ścigania przez blisko 1,5 roku.

Kolizja na Sikorskiego. Dwa rozbite samochody, uszkodzona przyczepka
Działalność funkcjonariuszy wydziału kryminalnego brzozowskiej komendy, zajmujących się poszukiwaniem osób zaginionych i ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, nie ogranicza się jedynie do działalności na terenie powiatu brzozowskiego, trzy tygodnie temu pisaliśmy o zatrzymaniu 28-latka na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

W połowie marca 2023 roku, na terenie powiatu sanockiego, funkcjonariusze zatrzymali 41-letniego mieszkańca powiatu brzozowskiego, który poszukiwany był listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Brzozowie, w związku z kradzieżami, jakich dopuścił się na terenie naszego powiatu.

Sukcesem zakończyła się również współpraca brzozowskich policjantów z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Na terenie Pabianic zatrzymano 36-latka poszukiwanego przez brzozowski sąd, w związku z uchylaniem się od obowiązku alimentacyjnego.

Zgodnie z dyspozycją sądu, każdy z zatrzymanych został osadzony w zakładach karnych na terenie kraju, gdzie odbywać będą kary pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.