26-letni mieszkaniec Gorzyc podejrzany jest o posiadanie znacznej ilości środków odurzających w postaci marihuany i mefedronu. Mężczyzna przewoził substancje zabronione w samochodzie, miał je również w mieszkaniu.
Policjanci z Gorzyc, pełniący służbę patrolową w miejscowości Orliska w powiecie tarnobrzeskim, zauważyli zaparkowane w pobliżu wału rzeki Łęg, osobowe bmw. Mężczyzna, który wysiadał z pojazdu, na widok oznakowanego radiowozu, zaczął zachowywać się nerwowo. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić, co jest tego przyczyną.

Podczas legitymowania okazało się, że 26-letni mieszkaniec Gorzyc posiada woreczek strunowy z suszem roślinnym.

- Mundurowi przeszukali mężczyznę oraz jego bmw. Ujawnili blisko 139 g suszu roślinnego w postaci konopi innych niż włókniste, wagę elektroniczną oraz blisko 256 g środków odurzających w postaci mefedronu. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej izby zatrzymań- przekazuje KMP w Tarnobrzegu.

Podczas prowadzonych czynności, śledczy przeszukali miejsce zamieszkania 26-latka, ujawniając kolejne środki odurzające w postaci mefedronu. Mieszkaniec Gorzyc został przesłuchany. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających.

35 i 31-latek zatrzymani za narkotyki
Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci, prokurator wystąpił z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie podejrzanego. Sąd przychylił się do wniosku i zastosował wobec 26-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres miesiąca.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.