Surowe konsekwencje poniesie 69-latek, który oprócz picia alkoholu w miejscu publicznym, nie zachował środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia.
W środę wieczorem podczas patrolu, policjanci prewencji zauważyli mężczyznę, który siedział na ławce w parku i pił alkohol. Mężczyzna był wyraźnie niezadowolony z obecności policjantów i na ich widok zaczął się wulgarnie zachowywać. Pijącemu alkohol mężczyźnie towarzyszył pies, który był agresywny i nie pozwalał zbliżyć się do swojego właściciela. Agresywny czworonóg mógł zagrażać także innym osobom spacerującym po parku.

Kiedy policjantom udało się podejść bliżej, aby wylegitymować mężczyznę, kilkukrotnie wprowadził ich w błąd co do swoich danych osobowych. W końcu 69-latek przyznał się policjantom, że jego pies nie posiada aktualnych, obowiązkowych szczepień.

Kolbuszowa. Policjanci zatrzymali podejrzanego o zakopanie w lesie żywcem psa
Mundurowi uświadomili nietrzeźwemu, jakie konsekwencje czekają go teraz za nieodpowiedzialne zachowanie. 69-latek odmówił przyjęcia mandatów karnych za popełnione wykroczenia, w związku z czym czeka go teraz sprawa w sądzie. Grozi mu surowa grzywna.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.