W sobotę, mieleccy policjanci skontrolowali ponad 30 pojazdów. Działania te były związane z sygnałem o nielegalnych wyścigach samochodowych.
Policjanci ustalili, że w sobotę, mogą odbyć się nielegalne wyścigi samochodowe. Uczestnicy gromadzili się na parkingu jednej z firm w Mielcu. W "zlocie" uczestniczyło około 270 pojazdów.

Skierowani do zabezpieczenia tego wydarzenia policjanci, podczas działań, zwrócili szczególną uwagę na stan trzeźwości kierujących, stan techniczny pojazdów, poddali kontroli drogowej ponad 30 samochodów, ujawnili 9 naruszeń, za które 6 kierowców pouczyli, a na 3 nałożyli mandaty karne. Mundurowi zatrzymali również 3 dowody rejestracyjne pojazdów. Podczas przeprowadzonych kontroli funkcjonariusze sprawdzali też trzeźwość kierujących.

Wypadek w Zaleszanach
Dzięki policyjnym działaniom nie doszło do nielegalnych wyścigów, które stanowią zagrożenie nie tylko dla samych uczestników, ale również dla osób postronnych i innych uczestników w ruchu drogowym.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.