Zniszczył wiaty przystankowe w Jarosławiu. 22-latek wybił szyby, powodując straty w wysokości 7,5 tys. zł. na szkodę Gminy Miejskiej Jarosław.
W poniedziałek, policjanci z jarosławskiej jednostki otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu dwóch wiat przystankowych na ul. Krakowskiej w Jarosławiu. Sprawca, wybijając oszklone ściany wiat, wyrządził łączne szkody na kwotę 7,5 tys. zł, na szkodę Gminy Miejskiej Jarosław. Funkcjonariusze, na miejscu zdarzenia, wykonali czynności procesowe. Bardzo dokładnie przeanalizowali zebrany w tej sprawie materiał dowodowy oraz zapisy monitoringów.

Wypadek w Nowym Borku. Dachowanie samochodu
Jarosławscy kryminalni szybko ustalili sprawcę dewastacji. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec gminy Pawłosiów. Mężczyzna usłyszał już zarzut uszkodzenia mienia, do którego się przyznał.

Jak wyjaśnił, uszkodził wiaty ponieważ był bardzo zdenerwowany. Za popełniony czyn grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.