27-letni kierowca audi, w obszarze zabudowanym, jechał z prędkością 105 km/h. Za popełnione wykroczenie, stracił prawo jazdy na 3 miesiące, otrzymał wysoki mandat i punkty karne.
W Pułankach, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę audi. 27-letni mężczyzna, kierujący pojazdem, przekroczył dopuszczalną prędkość. W obszarze zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, jechał 105 km/h, tym samym przekraczając dopuszczalną prędkość o 55 km/h.

Za popełnione wykroczenie, 27-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego stracił uprawnienia do kierowania pojazdami na okres 3 miesięcy, został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych i punktami karnymi.

Wypadek w Białobrzegach. Zderzenie samochodu z ciągnikiem rolniczym
Warto pamiętać, że jeżeli osoba, której zatrzymano dokument prawa jazdy, w okresie 3 miesięcy, po raz kolejny zostanie zatrzymana w takich okolicznościach przez policjantów - czas zatrzymania dokumentu wydłużony zostanie do 6 miesięcy. Kolejne zatrzymanie za kierownicą wiąże się z cofnięciem uprawnień i koniecznością ponownego zdawania egzaminu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.