Postawą godną naśladowania wykazała się kobieta, która widząc zagubionego i zdezorientowanego starszego mężczyznę, przyprowadziła go na komisariat.
W czwartek, przed południem do Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim zgłosiła się kobieta, której towarzyszył starszy mężczyzna. Z jej relacji wynikało, że na ul. 3-go Maja w Sędziszowie Małopolskim zauważyła seniora, który wyglądał na zagubionego i zdezorientowanego.

Kobieta nie przeszła obojętnie obok mężczyzny i widząc, że wymaga on pomocy, natychmiast poinformowała o tym policjantów. Co prawda senior wiedział jak się nazywa, jednak nie był w stanie powiedzieć, gdzie się znajduje, ani gdzie dokładnie mieszka.

Stracił prawo jazdy, otrzymał punkty karne i wysoki mandat
Funkcjonariusze szybko ustalili miejsce jego zamieszkania, po czym zawieźli go pod wskazany adres. Mężczyzna nie potrzebował pomocy medycznej. Jednak jak się okazało, 78-letni mieszkaniec gminy Iwierzyce, wymagał stałej opieki.

Dzięki dużej empatii i reakcji, którą wykazała się kobieta, ta historia miała szczęśliwie zakończenie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.