Mieleccy funkcjonariusze wzięli udział w otwarciu sezonu motocyklowego w Radomyślu Wielkim w powiecie mieleckim.
W sobotę (22 kwietnia), mieleccy funkcjonariusze brali udział w otwarciu sezonu motocyklowego w Radomyślu Wielkim. Profilaktyk społeczny przeprowadził pogadankę i konkurs dla dzieci, dototyczący bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w ujęciu motocyklisty i rowerzysty oraz przedstawił podstawy prawne poruszania się hulajnogą elektryczną po drogach publicznych.

Otwarcie sezonu motocyklowego

Część oficjalna rozpoczęła się mszą św. w kościele parafialnym w Radomyślu Wielkim, po której uczestnicy przejechali swoimi jednośladami na rynek, gdzie odbywało się otwarcie sezonu motocyklowego.

W wydarzeniu, z uwagi na m.in. policyjne działania "Motocykl" prowadzone w tym dniu, brali udział mieleccy funkcjonariusze, którzy czuwali nad bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Profilaktyk społeczny mł. asp. Ewelina Ziemba wraz z dzielnicowymi sierż. Bartłomiejem Kochanowiczem oraz mł.asp. Mateuszem Czepielem przeprowadzili pogadankę i konkurs dla dzieci na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w ujęciu motocyklisty i rowerzysty oraz omówili podstawy prawne poruszania się hulajnogą elektryczną po drogach publicznych.

Radomyśl Wielki,otwarcie sezonu

Na koniec policjantka rozdała dzieciom symboliczne nagrody za udział w konkursie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.