Mężczyzna ma na swoim koncie m.in. kradzież paszportu oraz włamania do lokali gastronomicznych. Najbliższe miesiące spędzi w areszcie.
Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Nowej Sarzynie ustalili 34-letniego mężczyznę, podejrzanego o kradzież i kradzież z włamaniem, których dopuścił się na przełomie marca i kwietnia w Nowej Sarzynie.

Policjanci ustalili, że mężczyzna ma na swoim koncie m.in. kradzież paszportu obywatela innego kraju oraz kradzieże z włamaniem do lokali gastronomicznych zlokalizowanych na terenie miasta. Wartość skradzionych rzeczy pokrzywdzeni wycenili na łączną kwotę około 4 tysięcy złotych.

- Policjanci, którzy pracowali nad tą sprawą ustalili, że w minionym tygodniu, mieszkaniec Nowej Sarzyny, razem ze swoim 35-letnim znajomym, włamali się jeszcze do urządzenia pobierającego opłaty, na myjni samochodowej w Nowej Sarzynie. Mężczyźni zabrali nie tylko pieniądze - nie mniej niż 500 złotych, ale też dokonali uszkodzeń o wartości 20 tysięcy złotych- informuje KPP w Leżajsku.

Dzięki zaangażowaniu funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Nowej Sarzynie, obydwaj mężczyźni zostali zatrzymani. Podczas sprawdzania okazało się, że jeden z nich, 35-letni mieszkaniec Nowej Sarzyny, był poszukiwany. Ma do odbycia karę 10 miesięcy pozbawienia wolności.

3 tys. zł mandatu i utrata prawa jazdy dla 19-latki
Funkcjonariusze odzyskali część skradzionego mienia, w tym paszport obcokrajowca, który przebywa na terenie powiatu leżajskiego.

Leżajski sąd, na wniosek prokuratora, zastosował wobec 34-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Jego znajomy trafił do zakładu karnego.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.