W sklepach na terenie Jarosławia mężczyźni kradli różne alkohole. Łączną wartość skradzionych przez nich alkoholi oszacowano na blisko 3 tys. złotych.
Do kradzieży kilkudziesięciu butelek drogiego alkoholu oraz piwa, doszło w styczniu i w lutym br. Obsługa sklepów zawiadomiła policjantów o tym przestępstwie, po analizie zapisów monitoringu.

Jarosławscy kryminalni, pracując nad tą sprawą, sprawdzili zapis sklepowego monitoringu. Funkcjonariusze ustalili, że sprawca dokonał kilku kradzieży. Ukradł 11 butelek wysokogatunkowego alkoholu i 20 piw o łącznej wartości ponad 1,5 tys. zł.

Złodzieje kukurydzy zatrzymani
Ten sam sprawca pojawił się także między sklepowymi regałami w towarzystwie wspólnika. Wówczas łupem złodziei padło 9 butelek alkoholu o wartości ponad 1,4 tys. zł. Mężczyźni ominęli linię kas i nie płacąc za towar, wyszli ze sklepu. Policjanci ustalili ich tożsamość. Okazali się nimi 37 i 30-latek. Obaj są mieszkańcami Jarosławia.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty kradzieży. Za popełnione czyny grozi im teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.