Nieuwaga rowerzysty była prawdopodobną przyczyną zderzenia się z osobowym mercedesem. Kierujący rowerem został przewieziony do dębickiego szpitala.
Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w niedzielę, około godz. 14.45 w Głowaczowej w powiecie dębickim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący rowerem, nie zachował ostrożności podczas nagłego skrętu w lewo, wjeżdżając wprost pod wyprzedzającego go mercedesa.

85-letni rowerzysta, mieszkaniec Golemek został przewieziony do dębickiego szpitala. Kierujący mercedesem, 68-letni mieszkaniec Wróblowej nie ucierpiał w zdarzeniu. Kierujący byli trzeźwi.

3 tys. zł mandatu i utrata prawa jazdy dla 19-latki
Na miejscu wypadku, pracował technik kryminalistyki oraz funkcjonariusze drogówki. Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli dowody. Sporządzili także dokumentację fotograficzną. Okoliczności wypadku wyjaśniane będą w toku prowadzonego postępowania.

Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Czarnej.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.