27-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie i już wcześniej był karany za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, został zatrzymany przez świadków.
We wtorek przed godz.12, oficer dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w Morawsku w powiecie jarosławskim, w okolicy lasu, mężczyzna pod wpływem alkoholu kieruje fiatem.

Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce ustalili, że świadek, przejeżdżając przez Morawsko, tylko dzięki szybkiej reakcji uniknął czołowego zderzenia z fiatem jadącym z naprzeciwka. Kierujący zmuszony był zjechać gwałtownie w boczną drogę. Zgłaszający postanowił zawrócić i jechać za tym pojazdem. W pobliżu lasu kierujący fiatem zatrzymał się. Świadek o całym zdarzeniu natychmiast powiadomił Policję i nie pozwolił na to, aby kierowca odjechał.

- Mundurowi zbadali stan trzeźwości 27-letniego mieszkańca Jarosławia. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Po sprawdzeniach w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna już wcześniej był karany za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości. 27-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie- informuje KPP w Jarosławiu.

Pijany 20-latek spowodował kolizję i uciekł
Mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Za popełniony czyn grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności, zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.