Miał przy sobie narkotyki, na widok policjantów zaczął zachowywać się nerwowo. Za posiadanie środków odurzających grozi mu teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Kilka dni temu, policjanci z komisariatu w Radymnie, pod wiaduktem kolejowym w Skołoszowie zauważyli osobowego fiata, wewnątrz którego znajdował się mężczyzna. Pojazd miał wyłączony silnik.

- Funkcjonariusze podjęli interwencję wobec mężczyzny znajdującego się w tym pojeździe. W trakcie wykonywanych czynności mężczyzna był mocno zdenerwowany, próbował coś ukryć, co spowodowało podejrzenie u mundurowych, że może posiadać przy sobie nielegalne przedmioty. W samochodzie 30-letniego mieszkańca gminy Orły, policjanci znaleźli woreczek foliowy z suszem roślinnym oraz wagę gramową- informuje KPP w Jarosławiu.

30-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Po sprawdzeniu zabezpieczonego suszu okazało się, że jest to marihuana. Policjanci przedstawili 30-latkowi zarzut posiadania środków odurzających.

22-latek z narkotykami
Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.