Mieszkaniec gminy Ropczyce włamał się do opuszczonego domu w miejscowości Łączki Kucharskie. Jego łupem padł drobny sprzęt AGD oraz dwa opryskiwacze ogrodnicze. Straty wyniosły 700 zł.
Końcem kwietna br., policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu do opuszczonego domu w miejscowości Łączki Kucharskie. Mundurowi niezwłocznie rozpoczęli pracę operacyjną i w wyniku zebranych w sprawie dowodów i przesłuchania świadków, zatrzymali podejrzanego o włamanie mężczyznę. To 27-letni mieszkaniec gminy Ropczyce.

- Jak się okazało, sprawca kilka miesięcy temu po wypchnięciu zamknietego okno, dostał się do wnętrza budynku i ukradł z niego m.in. dwa opryskiwacze ogrodnicze, a także drobny sprzęt AGD o łącznej wartości 700 zł- informuje KPP w Ropczycach.

W trakcie wykonywanych czynności policjanci ustalili również, że mężczyzna był także współsprawcą innego włamania, o którym pisaliśmy tutaj. 27-latek usłyszał w tej sprawie zarzuty kradzieży z włamaniem. Wkrótce poniesie odpowiedzialność przed sądem.

3 tys. zł mandatu i utrata prawa jazdy dla 19-latki
Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Mundurowi odzyskali dwa skradzione opryskiwacze.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.