Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał kierowca motocykla, który przez Raniżów. Mężczyzna na widok radiowozu zsiadł z pojazdu i zaczął go prowadzić.
Policjanci z Posterunku Policji w Majdanie Królewskim interweniowali w Raniżowie, w związku ze zgłoszeniem dotyczącym nietrzeźwego kierowcy skutera, który ma poruszać się ulica Leśną.

Funkcjonariusze jadąc wskazaną ulicą zauważyli kierującego motocyklem, który na widok radiowozu zsiadł z pojazdu i zaczął go prowadzić. Kiedy policjanci włączyli w radiowozie sygnały świetlne, kierowca ponownie wsiadł na hondę próbując odjechać z miejsca. Funkcjonariusze udaremnili mu dalszą jazdę i zatrzymali go do kontroli. 32-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego został przebadany na stan trzeźwości.

Badanie wykazało 3,26 promila alkoholu w jego organizmie. W trakcie czynności okazało się również, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania, a motocykl marki Honda, którym jechał, nie posiadał ważnych badań technicznych.

Bus bez drzwi, za kierownicą pijany 16-latek
Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu. Po wykonaniu niezbędnych czynności 32-latek został zwolniony. Mężczyzna za swoje przewinienia odpowie przed sądem.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.