Okradł sprzedawcę truskawek i uszkodził jego towar. Złodziej wykorzystał chwilową nieuwagę handlarza i ukradł pudełko z jego pieniędzmi.
Każdy ma prawo ująć sprawcę na gorącym uczynku. Tak właśnie postąpiło dwoje przypadkowych osób, które zauważyło kradzież pieniędzy ze straganu z truskawkami. Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 13, przy ul. Dekutowskiego w Tarnobrzegu.

Jak ustalono, 76-letni mężczyzna, który sprzedawał truskawki na straganie, odszedł na niewielką odległość, po towar. Nieuwagę handlarza wykorzystał mieszkaniec Tarnobrzega, który zabrał pudełko z pieniędzmi i próbował uciec. Dwoje przypadkowych osób, widząc kradzież, natychmiast zareagowało. 34-letni mężczyzna i 46-letnia kobieta ujęli złodzieja i wezwali policjantów.

Na miejsce niezwłocznie został skierowany policyjny patrol. Sprawcą okazał się 45-letni mieszkaniec Tarnobrzega, w przeszłości notowany za przestępstwa. Łupem złodzieja padło 90 złotych. Skradzione pieniądze w całości wróciły do właściciela.

3 tys. zł mandatu i utrata prawa jazdy dla 19-latki
Podczas interwencji, okazało się, że sprawca kradzieży uszkodził towar przeznaczony do sprzedaży. Za popełnione wykroczenia - kradzieży i uszkodzenia mienia, 45-latek otrzymał dwa mandaty o łącznej wartości 1 tys. złotych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.