Funkcjonariusze z KMP w Krośnie wraz z Gminną Komisją ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Miejscu Piastowym przeprowadzili akcję Trzeźwość.
Akcja Trzeźwość przeprowadzona została w poniedziałek, 22 maja w czterech miejscowościach gminy Miejsce Piastowe: Rogi, Wrocanka, Głowienka i Targowiska.

trzeźwość miejsce piastowe

Uczestniczyli w niej: zastępca wójta Aleksandra Ciepiela, przewodniczący Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Robert Zajdel oraz asp. Marcin Krówka, mł. asp. Barbara Kurek, st. asp. Robert Przybyłowicz i mł. asp. Bartłomiej Franczyk.

trzeźwość miejsce piastowe

Kierowcy, których kontrolowali funkcjonariusze krośnieńskiej komendy zostali nagradzani przez członków GKRPA drobnymi gadżetami, gdyż każdy z badanych był trzeźwy.

- Nie oznacza to jednak, że wszyscy kierowcy świecili dziś przykładem. Dzięki szybkiej reakcji społecznej, udało się wyeliminować z dalszej jazdy pijanego kierowcę w Rogach, który został ujęty przez Policjantów przeprowadzających akcję Trzeźwość - poinformował Urząd Gminy w Miejscu Piastowym.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter