Funkcjonariusze Służby Celno- Skarbowej z podkarpackiej KAS przechwycili ponad 900 paczek nielegalnych papierosów, ukrytych w skrytce autokaru.
Ponad 900 paczek nielegalnych papierosów przechwycili funkcjonariusze Służby Celno- Skarbowej z podkarpackiej KAS. Papierosy ukryte były w skrytce autokaru, który przekraczał polsko- ukraińską granicę w Korczowej.

Do wykrycia przemytu doszło w miniony weekend. Funkcjonariusze KAS z Od-działu Celnego w Korczowej wytypowali do szczegółowej kontroli autokar, który wjeżdżał do Polski z Ukrainy.
Podczas szczegółowej rewizji, funkcjonariusze znaleźli skrytkę, w której ukrytych było ponad 900 paczek papierosów różnych marek. Do ich własności przyznał się jeden z kierowców, 58-letni obywatel Ukrainy.

Kierowca pijany, bez uprawnień, samochód kradziony
Nielegalne wyroby tytoniowe zostały zabezpieczone do dalszego postępowania, które prowadzi Podkarpacki Urząd Celno- Skarbowy w Przemyślu. Na poczet kary grożącej kierowcy, funkcjonariusze zabezpieczyli 10 tys. złotych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.