Przemyscy policjanci odnaleźli dwie osoby, których życie mogło być zagrożone. Mundurowi zapewnili im odpowiednią pomoc i przekazali pod opiekę lekarzy.
Pierwsze z tych zgłoszeń dyżurny przemyskiej komendy otrzymał we wtorek, przed godz. 23. Z przekazanych informacji wynikało, że pacjent szpitala oddalił się z placówki. W poszukiwania 68-latka zaangażowanych było ponad pięćdziesięciu funkcjonariuszy. Nad ranem, mężczyzna został odnaleziony przed jednym z autokomisów w Przemyślu. 68-latek został przekazany pod opiekę specjalistów.

3 tys. zł mandatu i utrata prawa jazdy dla 19-latki
Kolejne zgłoszenie przemyscy policjanci otrzymali w niedzielę, przed północą. Jak wynikało z zawiadomienia, 20-latka wyszła z domu z zamiarem zrobienia sobie krzywdy.

Po uzyskaniu niezbędnych informacji, we wskazany rejon, natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze. Na szczęście i w tym przypadku, finał poszukiwań okazał się szczęśliwy. Kobieta została odnaleziona i trafiła pod opiekę lekarzy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.