41-latek odpowie za włamanie się do skrytek jednego z paczkomatów w Stalowej Woli. Łupem przestępcy padł dron i kuchenne urządzenie wielofunkcyjne o łącznej wartości ponad 2900 zł.
Stalowowolscy policjanci prowadzili czynności w sprawie włamań do jednego z paczkomatów na terenie Stalowej Woli. Do przestępstwa doszło w październiku i listopadzie ubiegłego roku. Z ustaleń wynikało, że mężczyzna w jednym przypadku podchodząc, w drugim podjeżdżając rowerem do paczkomatu siłowo otwiera drzwiczki, a następnie wyciąga zawartość ze skrytki i oddala się.

W wyniku przeprowadzonych działań operacyjnych policjanci wytypowali i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o te czyny. W kwietniu 41-latek trafił do stalowowolskiej komendy, gdzie usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. Łupem przestępcy padł dron i kuchenne urządzenie wielofunkcyjne o łącznej wartości ponad 2900 złotych. Podejrzany przyznał się do zarzucanych mu czynów. W jednej sprawie został już skierowany akt oskarżenia do sądu.

Zniszczył zaparkowane samochody. Twierdził, że są źle zaparkowane
Za popełnione przestępstwa może mu grozić do 15 lat pozbawienia wolności, gdyż czynów dopuścił się w warunkach recydywy. Na wyrok w tej sprawie będzie oczekiwał w więzieniu, gdyż jak się okazało był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.