22 maja w wielu miastach w Polsce startuje XVII Ogólnopolski Tydzień Wege. To największa impreza w Polsce promująca dietę wegańką. W Rzeszowie event odbędzie się w Pubie Spółdzielczym.
Organizatorzy przygotowali mnóstwo niespodzianek i atrakcji. Wstęp wolny!

Powita Was Zespół Pieśni i Tańca Karpaty. Daria Wojnar poprowadzi Jogę dla początkujących. Pysia Zającówna przygotuje na najmłodszych uczestników zabawy pełne niespodzianek. Barbara Mikulska-Wasil opowie Wam o wpływie diety na nasze samopoczucie. W konkursie z nagrodami czeka Was wiele niespodzianek, m.in. bon na pyszne ciacho wegańskie od VeganoManiak Pracownia ciast i tortów. Na zakończenie mocny akcent Rock'n'Fitness z Karoliną Majdan-Solecką.

W trakcie spotkania możecie podziwiać piękne warkoczyki w wykonaniu Dredy Dredloki Rzeszów. Kącik plastyczny dla najmłodszych i pyszny wegański poczęstunek od Zielona Baza!

Smaczne wegańskie nowości można kupić ze zniżką w Pub Spółdzielczy Rzeszów. Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawuje Rzeszowski Dom Kultury

17. Tydzień Wege Rzeszów - 28 maja niedziela, godz. 15:00 - Pub Spółdzielczy Rzeszów.

HARMONOGRAM:
  • 15:00 - pokaz tańca w wykonaniu zespołu Karpaty

  • 15.30 - joga dla początkujących z Darią Wojnar

  • 16.30 - zabawy dla najmłodszych z Pysią Zającówną

  • 17.00 - wykład dietetyczki Barbary Mikulskiej-Wasil i wegański jadłospis

  • 18.00 - konkurs z nagrodami - do wygrania m.in bon na pyszne ciacho od VeganoManiaka

  • 18.30 - zajęcia Rock’n’Fitness Karoliny Majdan-Soleckiej

  • 19.30 - pokaz filmu "W-jak wybór"

Co jeszcze?:

Wegańskie przekąski od Zielonej Bazy, kącik rysunkowy dla dzieci, kolorowe warkoczyki od Dredy Dredloki Rzeszów, zniżka 15%na wegańskie dania w Pub Spółdzielczy

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.