18-latka wraz ze swoją 16-letnią siostrą ukradły kosmetyki i odzież o łącznej wartości ponad 1700 złotych.
Stalowowolscy mundurowi interweniowali wobec sprawczyń kradzieży, do której doszło w jednej z drogerii na terenie Stalowej Woli. Jak się okazało 18-letnia mieszkanka powiatu stalowowolskiego wraz ze swoją 16-letnią siostrą, ukradły kosmetyki o łącznej wartości ponad 900 złotych.

- Podczas wykonywanych czynności policjanci w plecaku, który dziewczyny miały przy sobie znaleźli ubrania z metkami. Jak się okazało pochodziły one również z kradzieży dokonanej tego samego dnia na terenie trzech sklepów odzieżowych. Ich łączną wartość wyceniono na kwotę blisko 800 złotych - przekazała KPP ze Stalowej Woli.

3 tys. zł mandatu i utrata prawa jazdy dla 19-latki
Młode kobiety zostały przez policjantów zatrzymane. Starsza usłyszała już zarzut kradzieży sklepowej. Według kodeksu karnego grozi jej nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Materiały w sprawie młodszej siostry zostaną przesłane do sądu rodzinnego. Dziewczyny oświadczyły, że kradły rzeczy na własne potrzeby.

Sprawa ma charakter rozwojowy, gdyż młode kobiety podejrzewane są o kradzieże sklepowe w innych miejscach. Policjanci wyjaśniają okoliczności tych zdarzeń.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.