Do Komendy Powiatowej Policji w Mielcu trafił wyjątkowy list. Dowiadujemy się z niego o działaniach policjantów, którzy pomogli mężczyźnie. 67-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego przekazał w liście serdeczne podziękowania dla funkcjonariuszy.
"Pomagamy i chronimy" - to hasło, które przyświeca policjantom każdego dnia. Służba w Policji to nieustająca gotowość do niesienia pomocy ludziom, znajdującym się w potrzebie. Policjanci niejednokrotnie udzielają pomocy, a także interweniują w sytuacji, kiedy zdrowie, życie oraz mienie jest zagrożone. Ochrona tych wartości zawsze jest priorytetem podczas wykonywania zadań przez funkcjonariuszy w codziennej służbie.

Postawa funkcjonariuszy mieleckiej komendy została doceniona przez mieszkańca powiatu. W przesłanym do komendy liście, mężczyzna dziękuje policjantom za udzieloną mu pomoc. Takie wyrazy uznania są bardzo miłe i stanowią jeszcze większą motywację do codziennej służby.

Podziękowania dla tych co nieśli pomoc po ataku nożownika
Interwencja miała miejsce pod koniec kwietnia br., gdzie sierż. Aleksandra Strycharz i sierż. Gabriel Hendzel, patrolując ulice Mielca, zauważyli opartego o budynek starszego mężczyznę. Okazało się, że jest on osobą niepełnosprawną i w związku ze swoim stanem zdrowia, nie mógł o własnych siłach dotrzeć do domu. Policjanci udzielili pomocy mężczyźnie i przewieźli go do miejsca zamieszkania.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.