Iwonicz-Zdrój świętował swoje XVI imieniny. Program święta był niezwykle różnorodny, obejmujący prezentacje lokalnych talentów oraz występy profesjonalnych artystów.
W dniu XVI Imienin Miasta Iwonicza-Zdroju dopisała wspaniała pogoda i jeszcze wspanialsza publiczność. Program imienin był bardzo urozmaicony począwszy od prezentacji lokalnych talentów, po profesjonalnych artystów.

Po koncercie laureatów Gminnego Konkursu Piosenki zebrana publiczność przyznała Grand Prix - Natalii Zając. W subtelny klimat poezji śpiewanej zabrał wszystkich zebranych Janusz Małolepszy, a kolejni młodzi zdolni artyści Magdalena Kochan i Kacper Murdzek (pracownik CKiCz w Iwoniczu- Zdroju) zaprezentowali się w muzyce rockowo-popowej.

Zespół muzyczny Art Mineral zaprezentował utwory autorskie w rodzaju muzyki pop, zabarwione różnymi stylami. Imieniny Miasta zakończone zostały z przysłowiowym przytupem, a to dzięki zespołowi Opa Cupa, który po raz pierwszy wystąpił w Iwoniczu- Zdroju.

Wielki kunszt wokalny i instrumentalny a przede wszystkim różnorodność utworów muzycznych począwszy od bałkańskich, klezmerskich, cygański i oczywiście polskich, pobudziła publiczność do wspólnego śpiewu i tańca.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Zobacz galerię


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.