Sprawca wybił szybę, ukradł ze sklepu dwie butelki alkoholu i uciekł. Okazało się, że podczas włamania zranił się w rękę. 32-latek ze szpitala trafił do policyjnego aresztu.
W ubiegły piątek rano, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży z włamaniem do jednego ze sklepów na terenie Dubiecka. Sprawca wybił szybę w drzwiach wejściowych i wszedł do środka, po czym ukradł dwie butelki alkoholu o wartości 57 zł. Na miejscu widoczne były plamy krwi, co wskazywało, że sprawca prawdopodobnie się zranił wybijając szybę. Pobliski monitoring zarejestrował wizerunek mężczyzny wynoszącego dwie butelki alkoholu.

Po przejrzenia nagrania z kamer, policjanci rozpoznali sprawcę, jako znanego im z wcześniejszych interwencji 32-letniego mieszkania gminy Dubiecko. Funkcjonariusze ustalili, że w godzinach rannych tego dnia do szpitala w Przemyślu został przewieziony nietrzeźwy mężczyzna o nieustalonej tożsamości z obrażeniami dłoni. Od razu pojechali do szpitala, gdzie potwierdzili, że jest to sprawca włamania.

Śmiertelny wypadek na DK 94
32-latek został zaopatrzony medycznie, a po udzieleniu mu pomocy, trafił do policyjnego aresztu. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutów, do których się przeznał.

Mężczyzna przed sądem odpowie za kradzież z włamaniem, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.