Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży w sklepie "Żabka" przy ul. Wianek.
Do zdarzenia doszło w dniu 11 lutego 2023 rok przed godz. 19, w sklepie spożywczym "Żabka" przy ul. Wianek w Tarnobrzegu. Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna w wieku 20-30 lat będący pod działaniem alkoholu zabrał ze sklepu dwie butelki wódki. Sprawca był agresywny, wyzywał ekspedientkę i rozrzucił znajdujące się przy kasie artykuły. Po zdarzeniu uciekł w nieznanym kierunku. Sprawca posiadał ze sobą rower koloru czerwonego z kierownicą szosową typu baranek.

Rysopis sprawcy:
Wiek około 20 - 30 lat, szczupłej budowy ciała, ciemne włosy, zarost na twarzy. Mężczyzna był ubrany w ciemną kurtkę do pasa, bluzę sportową z kapturem w ciemnym kolorze z jasnymi wzorami, spodnie dresowe z białymi paskami biegnącymi wzdłuż nogawek oraz buty sportowe.

Policjanci publikują wizerunek mężczyzny (zapis monitoringu) celem ustalenia jego tożsamości.

Wszystkie osoby będące świadkami zdarzenia, posiadające informację w tej sprawie, proszone są o kontakt z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu przy ul. 1 Maja 2, pokój 228, kontakt telefoniczny 47 825 34 30 lub 47 823 33 30.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.