Policjanci pełniący służbę zatrzymali do kontroli drogowej osobowe renault. Za kierownicą pojazdu siedział 46-letni mieszkaniec Płocka, który był pijany. Pasażer pojazdu poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości.
W ubiegły czwartek po godz. 18, nad Jeziorem Tarnobrzeskim, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Renault, którym kierował 46-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego.

Od kierowcy pojazdu mundurowi poczuli alkohol. Oświadczył stróżom prawa, że przyjechał nad jezioro razem z kolegą odpocząć. Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości kierowcy. Okazało się, że 46-latek miał w organizmie 2,20 promila alkoholu. Dodatkowo w trakcie sprawdzania w policyjnej bazie danych okazało się, że mieszkaniec województwa mazowieckiego posiada orzeczony przez Sąd Rejonowy w Płocku zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych od 2022 na okres 3 lat.

Pijany 38-latek za kierownicą volkswagena
Pasażer pojazdu, też miał kłopoty. Policjanci ustalili bowiem, że 36- letni mężczyzna jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Na podstawie zarządzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Płocku miał trafić do zakładu karnego celem odbycia kary pozbawienia wolności. 36-latek był pijany, badanie wykazało w jego organizmie ponad 4 promile alkoholu. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani.

46-letni kierowca renault usłyszał zarzut popełnionego przestępstwa. Jego pasażer trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 2 miesiące.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.