Lubaczowscy policjanci prowadzili działania "Trzeźwość". Miały one na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom ruchu drogowego, poprzez ujawnianie i eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących.
W minioną sobotę około godz. 19.30, w Lubaczowie, policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego rowerem. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący jednośladem miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. 52-letni mieszkaniec Lubaczowa został ukarany mandatem w wysokości 2,5 tys. zł.

W niedzielę, funkcjonariusze z Posterunku Policji w Cieszanowie zatrzymali do kontroli drogowej 28-letnią kierującą pojazdem marki Audi. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jej organizmie 0,4 promila. Mieszkanka powiatu biłgorajskiego straciła prawo jazdy i będzie odpowiadała przed sądem za jazdę w stanie po użyciu alkoholu.

Tego samego dnia po godz. 21, w Uszkowcach, policjanci z Komisariatu Policji w Oleszycach zatrzymali do kontroli kierującą pojazdem marki Skoda. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 40-letnia kierująca miała blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Nieodpowiedzialna mieszkanka gminy Lubaczów odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Wypadek w Tyczynie. Dachowanie samochodu osobowego
Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.