Dzielnicowi zatrzymali trzech poszukiwanych mężczyzn.
Niżańscy dzielnicowi, dzięki dobremu rozpoznaniu swoich rejonów służbowych i trafnie zebranym ustaleniom, zatrzymali trzech mężczyzn ukrywających się przed organami ścigania.

Pierwszy z nich, 26-latek, został zatrzymany w Nisku. Mężczyzna był poszukiwany przez miejscowy sąd, celem odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności. Tego samego dnia, funkcjonariusze ustalili miejsce pobytu kolejnych dwóch mężczyzn - w gminie Jarocin zatrzymali 54-latka poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia za popełnione przestępstwa drogowe, a w miejscowości Zarzecze 31-latka, wobec którego zasądzono zastępczą karę aresztu, za wykroczenia porządkowe.

24-latka wjechała do rowu i dachowała
Mieszkańcy powiatu niżańskiego, nie trafili do zakładu karnego, ponieważ skorzystali z możliwości wpłacenia grzywien. To już kolejne działania niżańskich dzielnicowych podczas, których w wyniku trafnych ustaleń zostały zatrzymane osoby poszukiwane.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.