Kierująca pojazdem marki Renault potrąciła rowerzystkę. W wyniku zdarzenia, do szpitala przewieziono 72-letnią mieszkankę gminy Pawłosiów, która kierowała jednośladem.
Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 11 na ul. Gajeckiego w Zarzeczu w powiecie przeworskim. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierująca samochodem osobowym marki Renault, 29-letnia mieszkanka gminy Zarzecze, wykonując manewr skrętu w prawo, zmusiła kierującą jednośladem do gwałtownego hamowania, w wyniku czego rowerzystka przewróciła się na jezdnię.

- 72-letnia kobieta kierująca rowerem z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Badanie stanu trzeźwości uczestników zdarzenia wykazało, że obie kobiety były trzeźwe- przekazała KPP w Przeworsku.

Areszt dla trzech mężczyzn podejrzanych o posiadanie dużej ilości narkotyków
Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego wypadku.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.