Dzielnicowi z komisariatu w Pruchniku zatrzymali 37-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna, w pokoju który wynajmował posiadał amfetaminę i mefedron.
W środę przed godz. 20, dzielnicowi z komisariatu w Pruchniku, podczas wykonywanych czynności związanych z poszukiwaniami osób ukrywających się przed organami ścigania, udali się do jednego z gospodarstw agroturystycznych, znajdujących się na terenie gminy Pruchnik. Tam zastali poszukiwanego listem gończym, 37-letniego mieszkańca Knurowa. Podczas przeszukania pokoju który wynajmował mężczyzna, policjanci ujawnili dwa woreczki foliowe z zawartością substancji koloru białego oraz wagę.

Zabezpieczona substancja została zbadana testerem narkotykowym, który wstępnie wykazał, że jest to amfetamina i mefedron.

37-latek został zatrzymany i doprowadzony policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

Zgodnie z dyspozycją Sądu Rejonowego w Gliwicach, mieszkaniec Knurowa został przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe trzy lata. Ma na swoim koncie przestępstwa narkotykowe i przeciwko mieniu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.