65-latka, kierująca audi nie zachowała należytej ostrożności i uderzyła rowerzystę, znajdującego się na oznakowanym przejściu dla pieszych. 58-letni kierowca jednośladu trafił do szpitala.
We wtorek po godz. 8, policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące potrącenia rowerzysty. Do zdarzenia doszło na osiedlowej drodze, przy ul. 3 Maja w Gorzycach w powiecie tarnobrzeskim.

- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 65-letnia kobieta kierująca audi, nie zachowała szczególnych środków ostrożności i najechała na rowerzystę, który znajdował się na oznakowanym przejściu dla pieszych- przekazała KMP w Tarnobrzegu.

58-letni kierowca jednośladu z urazem ręki trafił do szpitala pod opiekę specjalistów. Policjanci ustalili, że oboje uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

19-letni rowerzysta z promilami
Na miejscu funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca zdarzenia i pojazdów, dokumentację fotograficzną oraz ustalili świadków wypadku. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Gorzycach.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.