19-letni motocyklista jadąc na tylnym kole stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w opla zaparkowanego tuż przy przejściu dla pieszych, na którym znajdowało się kilkanaście osób. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w niedzielę w południe nieopodal Klasztoru oo. Bernardynów w Leżajsku.

Na ul. Warszawskiej, 19-letni kierowca motocykla marki Kawasaki postanowił pochwalić się swoimi umiejętnościami jazdy na jednym kole. Posiadane przez niego zdolności okazały się niewystarczające i młody kierowca stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego uderzył w zaparkowanego niedaleko przejścia dla pieszych osobowego opla. W chwili zderzenia na przejściu znajdowało się kilkanaście osób. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Zaginiona 13-latka odnaleziona 300 km od domu
Kierującemu motocyklem, 19-letniemu mieszkańcowi Wierzawic, za spowodowanie realnego zagrożenia bezpieczeństwa dla innych uczestników ruchu drogowego zostało zatrzymane prawo jazdy. Dodatkowo motocykl, którym kierował nie posiadał ważnego przeglądu technicznego.

O dalszym losie motocyklisty zadecyduje sąd.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.