46-letni mieszkaniec Jarosławia poszukiwany był dwoma listami gończymi. Policjant, będąc przed służbą, zatrzymał poszukiwanego mężczyznę.
Funkcjonariusz wydziału patrolowo-interwencyjnego, idąc do służby, zauważył na przysklepowym parkingu, na ul. Bema w Jarosławiu, mężczyznę, który rysopisem odpowiadał osobie poszukiwanej.

Funkcjonariusz podjął interwencję wobec mężczyzny. 47-latek nie stosował się do wydawanych przez niego poleceń i zaczął się nerwowo zachowywać. Z uwagi na dynamiczną sytuację, funkcjonariusz poprosił przechodzącą obok kobietę, aby zadzwoniła pod numer alarmowy 112.

Dachowanie na DK19
Mundurowi z wydziału patrolowo-interwencyjnego, którzy przybyli na miejsce, doprowadzili 47-latka do policyjnego aresztu.

Po sprawdzeniach w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany dwoma listami gończymi, wydanymi przez Sąd Rejonowy w Jarosławiu. 47-latek, najbliższy rok spędzi w zakładzie karnym. Dodatkowo mężczyzna poszukiwany był przez Prokuraturę Rejonową w Jarosławiu, celem wykonania z nim czynności procesowych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.