Dzielnicowi z niżańskiej komendy eskortowali fiata, w którym jechał ranny mężczyzna. 59-latek doznał poważnego urazu i wymagał natychmiastowej interwencji lekarskiej. Dzięki pomocy mundurowych, kierowca fiata mógł szybko i bezpiecznie dotrzeć z rannym do lekarza.
Początkiem lipca br., dzielnicowych, którzy pełnili służbę w Hucie Krzeszowskiej, asp. szt. Jarosława Kozę oraz asp. Mariusza Sarzyńskiego, zatrzymał kierujący fiatem. Mężczyzna wyjaśnił funkcjonariuszom, że w samochodzie wiezie rannego ojca, który podczas wykonywania prac remontowych doznał obrażeń klatki piersiowej. 59-latek potrzebował natychmiastowej interwencji lekarskiej, gdyż uraz jakiego doznał, był poważny. Mężczyzna poprosił funkcjonariuszy o pomoc w szybkim dotarciu do szpitala.

Ponieważ liczyła się każda sekunda, mundurowi włączyli sygnały uprzywilejowania, pomagając kierowcy fiata szybko i bezpiecznie dotrzeć do lekarza, który udzielił rannemu mężczyźnie pomocy.

Szaleniec na motocyklu
Dzięki policyjnej eskorcie, 59-latek dotarł do szpitala najszybciej, jak było to możliwe.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.