Przypadkowy kierowca nie pozostał obojętny, gdy zauważył kierującego hondą, który jechał całą szerokością jezdni.
Godną naśladowania postawą wykazał się przypadkowy kierowca, który nie pozostał obojętny, gdy kilka dni temu, zauważył kierującego hondą, który poruszał się całą szerokością ulicy Krakowskiej w Jarosławiu.

Mężczyzna nie potrafił utrzymać prostego toru jazdy, wjeżdżał na krawężniki, po czym zjechał z drogi i zatrzymał swój pojazd na parkingu. Świadek powiadomił o swoich podejrzeniach dyżurnego jarosławskiej komendy.

- /Gdy policjanci przyjechali na wskazane miejsce, zastali mężczyznę przy pojeździe. Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez funkcjonariuszy potwierdziły przypuszczenia świadka. Kierujący hondą, 64-letni mieszkaniec Jarosławia miał w organizmie blisko 2,5 promila alkoholu- przekazała KPP w Jarosławiu.

Seniorka straciła oszczędności życia - 170 tys. zł
64-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Za to przestępstwo grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.