Policjanci z jarosławskiej komendy, prowadzą poszukiwania zaginionego Mateusza Zająca, 31-letniego mieszkańca Jarosławia.
Zaginiony ostatni raz kontaktował się z rodziną wczoraj, po godz. 22. Od tego czasu jego telefon jest nieaktywny, a rodzina nie może nawiązać z nim kontaktu.

Rysopis:
Wzrost 175 cm, średnia budowa ciała, włosy krótkie, brązowe, około lekki zarost, oczy brązowe, nos prosty, uzębienie pełne. Znaki szczególne: blizna na prawym policzku - cienka i słabo widoczna kreska przebiegająca z góry na dół policzka.

Ubiór:
Czapka z daszkiem koloru granatowego na której widnieje znaczek "NY", t-shirt koloru czarnego na rękawkach złote i czerwone dodatki, na lewej stronie koszulki literka "S", krótkie spodenki firmy 4F z ciemnym paskiem na biodrze koloru ciemnej zieleni. Buty sportowe siatkowane koloru czarnego z białym znaczkiem "Puma". Zaginiony posiadał przy sobie plecak koloru czarnego firmy H-tech oraz nerkę koloru czarnego firmy Reeebok.

Osoby, które znają miejsce pobyty zaginionego lub mają informacje mogące przyczynić się do jego odnalezienia, proszone są o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu pod numerem telefonu 47 824 1310 lub 112.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.