Zarzuty pobicia oraz stosowania przemocy w celu wymuszenia zwrotu pieniędzy, usłyszeli wczoraj trzej mieszkańcy powiatu kolbuszowskiego w wieku od 17 do 20 lat.
W sobotę, do kolbuszowskiej jednostki zgłosił się 20-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, który złożył zawiadomienie.Z relacji mężczyzny wynikało, że będąc na spotkaniu ze znajomymi w Kosowach, został zaatakowany przez trzech znanych mu mężczyzn, którzy kopali go i uderzali, a następnie zmusili do wykonania przelewu w wysokości ponad 1000 złotych na konto jednego z nich. Napastnicy twierdzili, że 20-latek miał wobec nich dług do spłacenia. Poturbowany mężczyzna powiadomił Policję.

Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali trzech mieszkańców powiatu kolbuszowskiego w wieku 17,18 i 20 lat. Młodzi mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.

Śmiertelny wypadek w Jarosławiu
Wczoraj, po zgromadzeniu niezbędnych materiałów, usłyszeli zarzuty stosowania przemocy w celu wymuszenia zwrotu pieniędzy oraz pobicia. Decyzją prokuratora, wobec wszystkich zastosowano środki zapobiegawcze w postaci m.in. dozoru, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego i zakazu opuszczania kraju.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. W sprawie trwają dalsze czynności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.