Mieleccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o usiłowanie rozboju na pracownicy jednej z mieleckich stacji paliw. Mężczyzna w przeszłości był już notowany. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 12.
W środę, przed północą dyżurny mieleckiej Policji, odebrał zgłoszenie, że do budynku jednej ze stacji paliw w Mielcu, wszedł mężczyzna i zażądał od kasjerki pieniędzy, grożąc jej przy tym pozbawieniem życia. Pracownicy stacji sprzeciwili się napastnikowi, czym spowodowali, że sprawca uciekł.

Mieleckim policjantom został przekazany rysopis sprawcy. Po chwili mężczyzna został zatrzymany przez mundurowych. Okazał się nim 32-letni mieszkaniec Mielca.

W trakcie prowadzonych przez policjantów czynności okazało się, że ten sam mężczyzna początkiem sierpnia br. kilkukrotnie kierował groźby karalne pozbawienia życia i zdrowia innym pracownikom tej stacji paliw.

Rozbój w Rzeszowie. Policja zatrzymała 27-latka
Prokurator przedstawił 32-latkowi zarzut usiłowania rozboju oraz kierowania gróźb karalnych wobec pracowników stacji paliw, a następnie skierował wniosek do Sądu Rejonowego w Mielcu o środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Wymuszenie rozbójnicze w ośrodku zdrowia, agresor oddał mocz w gabinecie
Sąd Rejonowy w Mielcu przychylił się do wniosku i zastosował wobec sprawcy tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.