Policjanci z Lubaczowa prowadzili poszukiwania za 84-letnią mieszkanką gminy Oleszyce. Kobieta opuściła miejsce zamieszkania, następnie oddaliła się w nieznanym kierunku.
W niedzielę, przed godz. 22, lubaczowscy policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu 84-letniej kobiety. Jak wynikało z przekazanych funkcjonariuszom informacji, 84-latka wyszła z domu, opuściła teren posesji i oddaliła się w nieznanym kierunku. Początkowo rodzina zaczęła szukać kobiety na własną rękę, jednak ze względu na jej stan zdrowia oraz brak możliwości odnalezienia seniorki, została powiadomiona policja.

Do poszukiwań natychmiast zostali zaangażowani mundurowi, którym przekazano rysopis 84-latki. Zaginiona kobieta, została zauważona na jednej z posesji w miejscowości Oleszyce. Odnaleziona seniorka, została przewieziona do szpitala.

W poszukiwaniach udział wzięli strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie oraz strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Oleszycach, Starym Dzikowie i Zalesiu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.