Kolbuszowscy policjanci interweniowali wczoraj w dwóch zdarzeniach z udziałem motocyklistów.
Wczoraj około godz. 15.30, kolbuszowscy policjanci interweniowali na ulicy Tarnobrzeskiej w Kolbuszowej Dolnej, gdzie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Jak ustalili funkcjonariusze, kierujący samochodem osobowym marki Opel nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście, który poruszał się drogą główną. Kierujący jednośladem 36-letni mieszkaniec województwa lubelskiego, w celu uniknięcia zderzenia z samochodem, "położył" motocykl na boku. W wyniku zdarzenia uszkodzony został motocykl pokrzywdzonego oraz jego odzież. Na szczęście, 36-latek nie został ranny.

Kierowca opla, 52-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego, którego niewłaściwe zachowanie doprowadziło do zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, nie odniósł żadnych obrażeń. Nie został również uszkodzony jego samochód. Za spowodowanie zdarzenia policjanci ukarali go mandatem i punktami.

O 90 km/h za dużo
Około godz. 18, kolbuszowscy policjanci interweniowali w Krzątce, w gminie Majdan Królewski, gdzie na drodze powiatowej doszło do innego zdarzenia z udziałem motocyklisty. Jak ustalili policjanci, kierujący motocyklem, 54-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego, na łuku nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wskutek czego zjechał na przeciwległy pas jezdni, a następnie przewrócił się. Mężczyzna podróżował z pasażerką. W wyniku zdarzenia, ranny kierowca trafił do szpitala. 48-letnia pasażerka nie odniosła obrażeń. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.