Wólka Pełkińska. 12-latek stracił panowanie na quadem, którym kierował i się wywrócił. Z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.
W czwartek po godzinie 14, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu, otrzymał zgłoszenie o wypadku 12-letniego chłopca, kierującego quadem. Do tego wypadku doszło w miejscowości Wólka Pełkińska.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że nastolatek z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, jadąc drogą gruntową, stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na skarpę, a następnie doprowadził do wywrócenia pojazdu. Poszkodowany z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala, gdzie pozostał na leczeniu.

Dokładne okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane w trakcie prowadzonego postępowania przez jarosławskich policjantów.

Policjanci apelują przede wszystkim do rodziców i opiekunów, by zadbali o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży, szczególnie podczas poruszania się tego rodzaju pojazdami.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.