Stalowowolscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Stalowej Woli. Przyczepka, która oderwała się od pojazdu suzuki, uderzyła w rowerzystkę i zepchnęła ją do rowu. Ranna 49-latka została przewieziona do szpitala.
W sobotę po godz. 7, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem rowerzystki na ul. Sandomierskiej w Stalowej Woli.

Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że pojazd marki Suzuki wraz z przyczepką, kierowany przez 24-latka, jechał w kierunku Stalowej Woli od strony Agatówki. Podczas manewru wyprzedzania rowerzystki, jadącej w tym samym kierunku, z pojazdu oderwała się przyczepka, która uderzyła w rower 49-latki i zepchnęła ją do przydrożnego rowu. Rowerzystka z obrażeniami trafiła do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Wypadek w Stobiernej. Zderzenie trzech samochodów
Policjanci na miejscu wypadku wykonali oględziny oraz dokumentację fotograficzną. Na czas trwania czynności droga była zablokowana. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.