Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał kierowca skody, który stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w ogrodzenie w Świerczowie.
W sobotę około godz. 2, kolbuszowscy policjanci interweniowali w Świerczowie, w związku ze zgłoszeniem dotyczącym zdarzenia drogowego. Na miejscu, w przydrożnym rowie znajdował się samochód osobowy marki Skoda, a obok pojazdu dwóch mężczyzn. Jeden z nich, 27-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego oświadczył, że to on kierował skodą. Poinformował także, że wracał z imprezy i na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w ogrodzenie i wjechał do przydrożnego rowu. Drugi z mężczyzn, 50-letni mieszkaniec naszego powiatu, był pasażerem skody.

Tragiczny finał prac na dachu budynku
Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 27-latka. Badanie wykazało 3,33 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazy, a skodę zabezpieczono na policyjnym parkingu.

W sprawie trwają dalsze czynności. Policjanci przypominają, że za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara ograniczenia lub pozbawienia wolności do lat 2.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.